Objavi na
famoosh Famoosh
pretplatnici
130,000
video views
36,342,102
video posjeta
1317
zemlja
kategorija
YouTuber od
2017
Podijelite ga, ako vam se sviđa

famoosh Youtube statistika kanal

famoosh
pretplatnici
130,000
video views
36,342,102
video posjeta
1317
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 141 - € 851
539
zadnji 7 dana
pretplatnici
1,000
zadnji 30 dana
2,000
zadnji 90 dana
134,120
zadnji 7 dana
video views
422,030
zadnji 30 dana
1,877,929
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
30.10.2020 Fri +134,120 € 45 - € 270
23.10.2020 Fri +136,218 € 45 - € 274
17.10.2020 Sat +151,692 € 50 - € 305
08.10.2020 Thu +161,658 € 54 - € 325
28.09.2020 Mon +154,407 € 51 - € 311
21.09.2020 Mon +276,036 € 92 - € 556
12.09.2020 Sat +369,550 € 124 - € 745
02.09.2020 Wed +128,474 € 43 - € 259
25.08.2020 Tue +90,385 € 30 - € 182
19.08.2020 Wed +111,698 € 37 - € 225
12.08.2020 Wed +163,691 € 55 - € 330
03.08.2020 Mon +236,643 € 79 - € 477
26.07.2020 Sun +239,629 € 80 - € 483
19.07.2020 Sun +385,497 € 129 - € 777