Objavi na
Asim Bajric Asim Bajric
pretplatnici
64,800
video views
46,045,663
video posjeta
122
kategorija
YouTuber od
2013
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Asim Bajric Youtube statistika kanal

Asim Bajric
pretplatnici
64,800
video views
46,045,663
video posjeta
122
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 218 - € 1.31K
234
zadnji 7 dana
pretplatnici
800
zadnji 30 dana
3,000
zadnji 90 dana
206,110
zadnji 7 dana
video views
650,750
zadnji 30 dana
1,486,654
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
27.07.2021 Tue +353,331 € 118 - € 712
15.07.2021 Thu +297,419 € 99 - € 599
05.07.2021 Mon +228,923 € 76 - € 461
26.06.2021 Sat +448,368 € 150 - € 904
15.06.2021 Tue +240,818 € 80 - € 485
08.06.2021 Tue -694,152 € -233 - € -1.4K
28.05.2021 Fri +336,844 € 113 - € 679
18.05.2021 Tue +275,103 € 92 - € 554
07.05.2021 Fri +275,759 € 92 - € 556
29.04.2021 Thu +270,814 € 91 - € 546
19.04.2021 Mon +197,455 € 66 - € 398
12.04.2021 Mon +603,056 € 202 - € 1.22K
24.03.2021 Wed +247,653 € 83 - € 499
15.03.2021 Mon +195,140 € 65 - € 393