Objavi na
BN DNEVNIK UZIVO Bn Dnevnik Uzivo
pretplatnici
0
video views
984,739
video posjeta
75
kategorija
YouTuber od
2013
Podijelite ga, ako vam se sviđa

BN DNEVNIK UZIVO Youtube statistika kanal

BN DNEVNIK UZIVO
pretplatnici
0
video views
984,739
video posjeta
75
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 33 - € 200
0
zadnji 7 dana
pretplatnici
0
zadnji 30 dana
0
zadnji 90 dana
26,781
zadnji 7 dana
video views
99,525
zadnji 30 dana
284,230
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
18.10.2020 Sun +38,258 € 12 - € 77
08.10.2020 Thu +35,372 € 11 - € 71
29.09.2020 Tue +25,895 € 8 - € 52
22.09.2020 Tue +26,717 € 8 - € 53
12.09.2020 Sat +25,532 € 8 - € 51
03.09.2020 Thu +22,521 € 7 - € 45
26.08.2020 Wed +20,519 € 6 - € 41
19.08.2020 Wed +20,335 € 6 - € 41
13.08.2020 Thu +32,101 € 10 - € 64
03.08.2020 Mon +36,980 € 12 - € 74
27.07.2020 Mon +36,048 € 12 - € 72
19.07.2020 Sun +46,780 € 15 - € 94
09.07.2020 Thu +571,601 € 192 - € 1.15K
13.03.2020 Fri +12,801 € 4 - € 25