Objavi na
colinfurze Colinfurze
pretplatnici
10,700,000
video views
1,232,780,037
video posjeta
295
kategorija
YouTuber od
2006
Starost
41
Rođendan
14.10.1979
Zodijak
Vaga
Podijelite ga, ako vam se sviđa

colinfurze Youtube statistika kanal

colinfurze
pretplatnici
10,700,000
video views
1,232,780,037
video posjeta
295
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 2.93K - € 17.6K
0
zadnji 7 dana
pretplatnici
100,000
zadnji 30 dana
200,000
zadnji 90 dana
1,283,679
zadnji 7 dana
video views
8,705,851
zadnji 30 dana
40,134,086
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
24.10.2020 Sat +314,751 € 105 - € 634
22.10.2020 Thu +281,136 € 94 - € 566
21.10.2020 Wed +205,291 € 68 - € 413
20.10.2020 Tue +218,921 € 73 - € 441
19.10.2020 Mon +263,580 € 88 - € 531
18.10.2020 Sun +399,817 € 134 - € 806
17.10.2020 Sat +247,927 € 83 - € 499
16.10.2020 Fri +625,907 € 210 - € 1.26K
15.10.2020 Thu +58,424 € 19 - € 117
14.10.2020 Wed +356,884 € 119 - € 719
13.10.2020 Tue +710,892 € 238 - € 1.43K
11.10.2020 Sun +509,973 € 171 - € 1.03K
10.10.2020 Sat +601,533 € 202 - € 1.21K
09.10.2020 Fri +1,426,630 € 479 - € 2.88K