Objavi na
dmc دراما Dmc دراما
pretplatnici
5,200,000
video views
1,455,212,793
video posjeta
2539
zemlja
kategorija
YouTuber od
2017
Podijelite ga, ako vam se sviđa

dmc دراما Youtube statistika kanal

dmc دراما
pretplatnici
5,200,000
video views
1,455,212,793
video posjeta
2539
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 8.39K - € 50.3K
8,750
zadnji 7 dana
pretplatnici
20,000
zadnji 30 dana
80,000
zadnji 90 dana
5,358,892
zadnji 7 dana
video views
24,951,077
zadnji 30 dana
90,105,042
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
20.10.2020 Tue +6,124,447 € 2.06K - € 12.3K
12.10.2020 Mon +9,575,186 € 3.22K - € 19.3K
03.10.2020 Sat +3,407,771 € 1.15K - € 6.87K
30.09.2020 Wed +5,843,673 € 1.96K - € 11.8K
24.09.2020 Thu +8,091,520 € 2.72K - € 16.3K
18.09.2020 Fri +12,783,540 € 4.3K - € 25.8K
07.09.2020 Mon +9,939,386 € 3.34K - € 20K
30.08.2020 Sun +7,870,388 € 2.65K - € 15.9K
23.08.2020 Sun +7,257,416 € 2.44K - € 14.6K
16.08.2020 Sun +3,308,532 € 1.11K - € 6.67K
13.08.2020 Thu +9,641,323 € 3.24K - € 19.4K
04.08.2020 Tue +6,261,860 € 2.1K - € 12.6K
29.07.2020 Wed -301,202,493 € -101K - € -607K
19.07.2020 Sun +10,021,858 € 3.37K - € 20.2K