Objavi na
Forces News Forces News
pretplatnici
841,000
video views
439,674,252
video posjeta
6117
kategorija
YouTuber od
2010
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Forces News Youtube statistika kanal

Forces News
pretplatnici
841,000
video views
439,674,252
video posjeta
6117
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 2.38K - € 14.3K
5,600
zadnji 7 dana
pretplatnici
13,000
zadnji 30 dana
53,000
zadnji 90 dana
2,221,460
zadnji 7 dana
video views
7,068,148
zadnji 30 dana
37,340,445
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
13.05.2024 Mon +3,173,513 € 1.07K - € 6.4K
03.05.2024 Fri +1,638,820 € 550 - € 3.3K
28.04.2024 Sun +1,464,526 € 492 - € 2.95K
24.04.2024 Wed +791,289 € 265 - € 1.6K
21.04.2024 Sun +965,953 € 324 - € 1.95K
16.04.2024 Tue +801,068 € 269 - € 1.62K
13.04.2024 Sat +1,079,743 € 362 - € 2.18K
08.04.2024 Mon +951,250 € 319 - € 1.92K
04.04.2024 Thu +1,190,599 € 400 - € 2.4K
30.03.2024 Sat +1,581,992 € 531 - € 3.19K
26.03.2024 Tue +1,038,791 € 349 - € 2.09K
22.03.2024 Fri +14,091,265 € 4.74K - € 28.4K
18.03.2024 Mon +3,630,792 € 1.22K - € 7.32K
15.03.2024 Fri +1,121,438 € 376 - € 2.26K