Objavi na
iPerol I Perol
pretplatnici
876,000
video views
350,688,448
video posjeta
300
zemlja
kategorija
YouTuber od
2017
Podijelite ga, ako vam se sviđa

iPerol Youtube statistika kanal

iPerol
pretplatnici
876,000
video views
350,688,448
video posjeta
300
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 4.85K - € 29.1K
9,334
zadnji 7 dana
pretplatnici
24,000
zadnji 30 dana
94,000
zadnji 90 dana
5,122,210
zadnji 7 dana
video views
14,442,519
zadnji 30 dana
58,066,448
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
27.10.2020 Tue +4,390,465 € 1.48K - € 8.85K
21.10.2020 Wed +5,574,023 € 1.87K - € 11.2K
13.10.2020 Tue +4,478,031 € 1.5K - € 9.03K
06.10.2020 Tue +8,170,087 € 2.75K - € 16.5K
24.09.2020 Thu +4,339,909 € 1.46K - € 8.75K
18.09.2020 Fri +10,887,258 € 3.66K - € 22K
08.09.2020 Tue +6,559,571 € 2.2K - € 13.2K
30.08.2020 Sun +4,227,826 € 1.42K - € 8.53K
24.08.2020 Mon +5,171,212 € 1.74K - € 10.4K
16.08.2020 Sun +4,268,066 € 1.43K - € 8.61K
09.08.2020 Sun +5,358,773 € 1.8K - € 10.8K
31.07.2020 Fri +4,514,224 € 1.52K - € 9.1K
23.07.2020 Thu +3,974,257 € 1.34K - € 8.01K
16.07.2020 Thu +5,678,353 € 1.91K - € 11.5K