Objavi na
ItsPedro Its Pedro
pretplatnici
63,200
video views
1,952,742
video posjeta
80
zemlja
kategorija
YouTuber od
2016
Podijelite ga, ako vam se sviđa

ItsPedro Youtube statistika kanal

ItsPedro
pretplatnici
63,200
video views
1,952,742
video posjeta
80
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 2 - € 15
0
zadnji 7 dana
pretplatnici
0
zadnji 30 dana
200
zadnji 90 dana
1,963
zadnji 7 dana
video views
7,631
zadnji 30 dana
44,232
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
25.10.2020 Sun +1,682 € 0 - € 3
19.10.2020 Mon +3,695 € 1 - € 7
10.10.2020 Sat +2,254 € 0 - € 4
02.10.2020 Fri +2,680 € 0 - € 5
23.09.2020 Wed +2,953 € 0 - € 5
15.09.2020 Tue +5,320 € 1 - € 10
05.09.2020 Sat +9,274 € 3 - € 18
28.08.2020 Fri +3,958 € 1 - € 7
22.08.2020 Sat +6,879 € 2 - € 13
14.08.2020 Fri +5,537 € 1 - € 11
05.08.2020 Wed +3,938 € 1 - € 7
29.07.2020 Wed +5,340 € 1 - € 10
20.07.2020 Mon +3,453 € 1 - € 6
13.07.2020 Mon +102,145 € 34 - € 205