Objavi na
Nick Jr. Nick Jr.
pretplatnici
16,800,000
video views
14,003,410,492
video posjeta
3644
kategorija
YouTuber od
2012
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Nick Jr. Youtube statistika kanal

Nick Jr.
pretplatnici
16,800,000
video views
14,003,410,492
video posjeta
3644
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 148K - € 887K
116,667
zadnji 7 dana
pretplatnici
500,000
zadnji 30 dana
1,700,000
zadnji 90 dana
151,272,403
zadnji 7 dana
video views
439,635,987
zadnji 30 dana
1,636,025,321
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
19.10.2020 Mon +129,662,059 € 43.6K - € 261K
13.10.2020 Tue +165,909,231 € 55.8K - € 335K
05.10.2020 Mon +31,764,646 € 10.7K - € 64.1K
04.10.2020 Sun +13,585,586 € 4.57K - € 27.4K
03.10.2020 Sat +39,730,938 € 13.4K - € 80.1K
01.10.2020 Thu +23,587,951 € 7.93K - € 47.6K
30.09.2020 Wed +16,142,674 € 5.43K - € 32.6K
29.09.2020 Tue +19,252,902 € 6.47K - € 38.8K
28.09.2020 Mon +149,662,817 € 50.3K - € 302K
20.09.2020 Sun +204,193,852 € 68.6K - € 412K
11.09.2020 Fri +84,463,324 € 28.4K - € 170K
07.09.2020 Mon +182,243,769 € 61.2K - € 367K
29.08.2020 Sat +107,317,625 € 36.1K - € 216K
23.08.2020 Sun +135,690,805 € 45.6K - € 274K