Objavi na
Radar Records Oficial Radar Records Oficial
pretplatnici
995,000
video views
486,406,659
video posjeta
3857
zemlja
kategorija
YouTuber od
2014
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Radar Records Oficial Youtube statistika kanal

Radar Records Oficial
pretplatnici
995,000
video views
486,406,659
video posjeta
3857
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 24.7K - € 148K
5,000
zadnji 7 dana
pretplatnici
26,000
zadnji 30 dana
99,000
zadnji 90 dana
62,519,357
zadnji 7 dana
video views
73,566,674
zadnji 30 dana
51,246,245
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
29.10.2020 Thu +431,793 € 145 - € 870
28.10.2020 Wed +59,731,328 € 20.1K - € 120K
27.10.2020 Tue +415,750 € 139 - € 838
26.10.2020 Mon +1,940,486 € 652 - € 3.91K
23.10.2020 Fri +3,097,134 € 1.04K - € 6.25K
17.10.2020 Sat +530,601 € 178 - € 1.07K
16.10.2020 Fri +867,050 € 291 - € 1.75K
15.10.2020 Thu +112,373 € 37 - € 226
14.10.2020 Wed +2,683,252 € 901 - € 5.41K
09.10.2020 Fri +3,756,907 € 1.26K - € 7.58K
30.09.2020 Wed +3,746,778 € 1.26K - € 7.56K
23.09.2020 Wed +811,156 € 272 - € 1.64K
21.09.2020 Mon -57,798,291 € -19.4K - € -117K
19.09.2020 Sat +1,930,791 € 648 - € 3.89K