Objavi na
Scotty Cranmer Scotty Cranmer
pretplatnici
1,670,000
video views
506,088,790
video posjeta
1357
zemlja
kategorija
YouTuber od
2013
Starost
33
Rođendan
11.01.1987
Zodijak
Jarac
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Scotty Cranmer Youtube statistika kanal

Scotty Cranmer
pretplatnici
1,670,000
video views
506,088,790
video posjeta
1357
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 1.95K - € 11.7K
11,667
zadnji 7 dana
pretplatnici
30,000
zadnji 30 dana
40,000
zadnji 90 dana
2,597,843
zadnji 7 dana
video views
5,812,770
zadnji 30 dana
13,718,832
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
28.10.2020 Wed +2,226,722 € 748 - € 4.49K
22.10.2020 Thu +2,507,731 € 842 - € 5.06K
15.10.2020 Thu +1,078,317 € 362 - € 2.17K
07.10.2020 Wed +1,549,769 € 520 - € 3.13K
25.09.2020 Fri +410,922 € 138 - € 828
19.09.2020 Sat +922,460 € 310 - € 1.86K
09.09.2020 Wed +1,089,860 € 366 - € 2.2K
01.09.2020 Tue +798,922 € 268 - € 1.61K
24.08.2020 Mon +865,205 € 290 - € 1.74K
18.08.2020 Tue +1,097,632 € 368 - € 2.21K
10.08.2020 Mon +1,171,292 € 393 - € 2.36K
01.08.2020 Sat +1,321,011 € 443 - € 2.66K
24.07.2020 Fri +891,612 € 299 - € 1.8K
18.07.2020 Sat +1,972,419 € 662 - € 3.98K