Objavi na
Techmoan Techmoan
pretplatnici
1,040,000
video views
227,122,026
video posjeta
470
YouTuber od
2009
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Techmoan Youtube statistika kanal

Techmoan
pretplatnici
1,040,000
video views
227,122,026
video posjeta
470
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 520 - € 3.12K
0
zadnji 7 dana
pretplatnici
0
zadnji 30 dana
30,000
zadnji 90 dana
567,889
zadnji 7 dana
video views
1,547,579
zadnji 30 dana
10,035,457
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
24.10.2020 Sat +486,762 € 163 - € 981
18.10.2020 Sun +1,060,817 € 356 - € 2.14K
08.10.2020 Thu +993,881 € 334 - € 2K
30.09.2020 Wed +922,001 € 309 - € 1.86K
23.09.2020 Wed +906,814 € 304 - € 1.83K
14.09.2020 Mon +1,282,745 € 431 - € 2.59K
04.09.2020 Fri +1,156,266 € 388 - € 2.33K
27.08.2020 Thu +981,861 € 329 - € 1.98K
21.08.2020 Fri +1,087,726 € 365 - € 2.19K
13.08.2020 Thu +1,050,997 € 353 - € 2.12K
04.08.2020 Tue +105,587 € 35 - € 212
03.08.2020 Mon +128,378 € 43 - € 258
02.08.2020 Sun +484,242 € 162 - € 976
28.07.2020 Tue +980,824 € 329 - € 1.98K