Objavi na
Maussan TV Maussan Tv
pretplatnici
700,000
video views
117,769,194
video posjeta
1689
zemlja
kategorija
YouTuber od
2007
Podijelite ga, ako vam se sviđa

Maussan TV Youtube statistika kanal

Maussan TV
pretplatnici
700,000
video views
117,769,194
video posjeta
1689
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 542 - € 3.25K
1,000
zadnji 7 dana
pretplatnici
2,000
zadnji 30 dana
21,000
zadnji 90 dana
527,385
zadnji 7 dana
video views
1,613,157
zadnji 30 dana
8,245,159
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
30.10.2020 Fri +527,385 € 177 - € 1.06K
23.10.2020 Fri +480,169 € 161 - € 968
17.10.2020 Sat +605,603 € 203 - € 1.22K
08.10.2020 Thu +774,133 € 260 - € 1.56K
28.09.2020 Mon +503,179 € 169 - € 1.01K
22.09.2020 Tue +1,110,317 € 373 - € 2.24K
12.09.2020 Sat +1,180,917 € 396 - € 2.38K
02.09.2020 Wed +775,452 € 260 - € 1.56K
26.08.2020 Wed +704,286 € 236 - € 1.42K
19.08.2020 Wed +687,348 € 231 - € 1.39K
12.08.2020 Wed +896,370 € 301 - € 1.81K
03.08.2020 Mon +1,119,482 € 376 - € 2.26K
26.07.2020 Sun +528,492 € 177 - € 1.07K
19.07.2020 Sun +865,799 € 290 - € 1.75K