Objavi na
TLDR News Tldr News
pretplatnici
418,000
video views
55,671,703
video posjeta
445
kategorija
YouTuber od
2017
Podijelite ga, ako vam se sviđa

TLDR News Youtube statistika kanal

TLDR News
pretplatnici
418,000
video views
55,671,703
video posjeta
445
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 456 - € 2.74K
3,500
zadnji 7 dana
pretplatnici
8,000
zadnji 30 dana
27,000
zadnji 90 dana
444,337
zadnji 7 dana
video views
1,358,821
zadnji 30 dana
5,012,887
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
18.10.2020 Sun +634,767 € 213 - € 1.28K
08.10.2020 Thu +284,352 € 95 - € 573
29.09.2020 Tue +439,702 € 147 - € 886
22.09.2020 Tue +534,669 € 179 - € 1.08K
12.09.2020 Sat +597,696 € 200 - € 1.21K
03.09.2020 Thu +391,455 € 131 - € 789
26.08.2020 Wed +377,650 € 126 - € 761
20.08.2020 Thu +441,625 € 148 - € 890
13.08.2020 Thu +1,058,743 € 355 - € 2.13K
03.08.2020 Mon +252,228 € 84 - € 508
27.07.2020 Mon +437,110 € 146 - € 881
19.07.2020 Sun +557,045 € 187 - € 1.12K
10.07.2020 Fri +6,665,573 € 2.24K - € 13.4K
16.03.2020 Mon +917,307 € 308 - € 1.85K