Objavi na
24 TV 24 Tv
pretplatnici
297,000
video views
239,709,912
video posjeta
44962
zemlja
kategorija
YouTuber od
2013
Podijelite ga, ako vam se sviđa

24 TV Youtube statistika kanal

24 TV
pretplatnici
297,000
video views
239,709,912
video posjeta
44962
Procijenjena zarada u proteklih 30 dana
€ 996 - € 5.98K
1,000
zadnji 7 dana
pretplatnici
3,000
zadnji 30 dana
8,000
zadnji 90 dana
392,757
zadnji 7 dana
video views
2,964,433
zadnji 30 dana
10,359,336
zadnji 90 dana
datum video views Procijenjena zarada
10.07.2024 Wed +392,757 € 131 - € 791
07.07.2024 Sun +388,653 € 130 - € 783
03.07.2024 Wed +576,961 € 193 - € 1.16K
29.06.2024 Sat +561,251 € 188 - € 1.13K
26.06.2024 Wed +235,438 € 79 - € 474
22.06.2024 Sat +809,373 € 272 - € 1.63K
14.06.2024 Fri +675,035 € 226 - € 1.36K
09.06.2024 Sun +556,343 € 186 - € 1.12K
05.06.2024 Wed +176,070 € 59 - € 355
03.06.2024 Mon +236,152 € 79 - € 476
29.05.2024 Wed +424,779 € 142 - € 856
24.05.2024 Fri +318,783 € 107 - € 642
19.05.2024 Sun +856,698 € 287 - € 1.73K
14.05.2024 Tue +1,069,563 € 359 - € 2.16K